Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Malarz - Piaskarz

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

Pomorskie

1 dzień temu

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Oddział Gdańsk

POSZUKUJE PRACOWNIKÓW Z DOŚWIADCZENIEM NA STANOWISKO:

Obowiązki
  • Przygotowanie powierzchni do konserwacji i malowania,
  • Malowanie (wyrabianie), szlifowanie,
  • Usuwanie popaleń i starych warstw farby,
  • Malowanie ciśnieniowo-natryskowe,
  • Piaskowanie.
Oferujemy:
  • Terminowe wypłaty
  • Pracę w Polsce, Dani, Holandii, Niemczech
  • Pełną odzież roboczą
  • Zdobywanie doświadczenia
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

KONTAKT TELEFONICZNY
Badowski Tomasz, Rzymowski Tomasz
tel. 58 340 15 75
kom. 667 943 404; 661 420 390

Przesłanie CV oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Muehlhan Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest Muehlhan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul.Bronowicka 27. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Muehlhan Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowym. Zajmuje się budową konstrukcji stalowych dla różnych gałęzi przemysłu, głównie dla okrętownictwa i budownictwa przemysłowego oraz wykonuje usługi spawalnicze, monterskie, ślusarskie izolacyjne i malarskie.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Muehlhan Polska Sp. z o.o..