Zobacz więcej ofert pracy

Malarz - Piaskarz

Grupa MGN
mazowieckie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
820 dni temu

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

woj. mazowieckie
Opis stanowiska:
  • Praca przy malowaniu agregatem malarskim konstrukcji stalowych
  • Praca w Belgii
Wymagania:
  • Doświadczenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Polska umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Wynagrodzenie wypłacane w walucie €
  • Możliwość pobierania zaliczek w pierwszym miesiącu pracy.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę,
  • Zwrot kosztów dojazdu na kontrakt
  • Bezpłatny transport do pracy samochodami służbowymi
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu.