Zobacz więcej ofert pracy

Malarz / Posadzkarz

Peab Sp. z o.o
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1102 dni temu

Peab Bemanning to spółka córka szwedzkiego koncernu Peab, jednej z największych firm budowlanych w Skandynawii.
Specjalizujemy się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników na budowy w Szwecji i Norwegii. Dzięki wyłącznej współpracy z głównym koncernem Peab, budujemy przyszłość branży budowlanej.

Obecnie poszukujemy do bycia częścią naszej firmy:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Norwegia

Zakres obowiązków

  • używanie rozpylaczy farb
  • szpachlowanie
  • instalacja paneli i linoleum

Wymagania

  • 6 lat doświadczenia na stanowisku (udokumentowane)
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
  • zakwaterowanie
  • ubrania robocze oraz narzędzie do pracy
  • pojazd do pracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Poznaj