Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Malarz / Pracownik Ogólnobudowlany

DAAS Sp. z o.o.

Pomorskie

90 dni temu

Firma Daas Sp. z o.o. świadczy usługi głównie w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac głównie na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Malarz / Pracownik Ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 

Poszukujemy pracowników na stanowisko malarz/pracownik ogólnobudowlany. Prowadzimy prace na terenie czynnej instalacji oczyszczania spalin znajdującej się na terenie Huty Katowice. Celem prowadzonych prac jest naprawienie uszkodzeń powłok malarskich na elementach stalowych, które powstały podczas budowy oraz posprzątanie obiektu po pracach budowlanych.

Obowiązki:
 • Przygotowanie elementów stalowych do malowania za pomocą narzędzi ręcznych (papier ścierny, szpachelki, szczotki, szlifierki),
 • Nakładanie powłok malarskich za pomocą pędzla i wałka,
 • Prace porządkowe, mycie elementów stalowych i urządzeń przemysłowych,
 • Dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i narzędzi,
 • Wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.
Wymagania:
 • Dobra kondycja fizyczna,
 • Dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
 • Dokładność, rzetelność w wykonywanych pracach, chęć do pracy,
 • Dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu.

Nie wymagamy doświadczenia


Oferujemy:
 • Nieodpłatne zakwaterowanie,
 • Nieodpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
 • Możliwość nawiązania stałej współpracy przy podobnych pracach na projektach krajowych i zagranicznych,
 • Dobre zarobki,
 • Wszelkie środki ochrony oraz narzędzia niezbędne do pracy.
Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poznaj

DAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 

Zabezpieczenia antykorozyjne i ogniochronne - Prace wysokościowe i Alpinistyczne

Daas Group oferuje prace wysokościowe i alpinistyczne z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Posiadamy wszelkie uprawnienia oraz doświadczenie pozwalające nam na przeprowadzenie zabezpieczenia antykorozyjne czy ogniochronne. Nasi specjaliści zadbają o odpowiednie zaplanowanie działań a następnie będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem prac. Nie ma znaczenia gdzie mamy wykonać zlecenie – jesteśmy przygotowani na wszystkie warunki a wykonane przez nas zabezpieczenia ogniochronne i antykorozyjne gwarantują działanie przez wiele lat. Prace alpinistyczne oraz wysokościowe przeprowadzamy szybko i z zachowaniem najwyższych standardów – świadczą o tym już setki zrealizowanych z sukcesem zleceń.

Konstrukcje Stalowe, Montaż konstrukcji stalowych - Renowacje Konstrukcji

Daas Group to także godny zaufania partner podczas wykonywania prac takich jak montaż konstrukcji stalowych czy malowanie ppoż. Ze względu na nowoczesne rozwiązania nasze konstrukcje stalowe są wytrzymałe i odporne na czynniki środowiska. Posiadamy duże doświadczenie związane z wdrażaniem projektów konstrukcji stalowych. i malowanie konstrukcji stalowych oraz renowacje konstrukcji przeprowadzane są solidnie, z dbałością o szczegóły i możliwie jak najszybciej. DAAS Group gwarantuje renowacje hal zgodnie z najbardziej wyśrubowanymi normami a konstrukcje stalowe nie mają dla nas żadnych tajemnic.

Poznaj stanowisko: Malarz Budowlany 
Malarz, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem pracy malarskich w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „okołomalarskie” ...
Praca Malarz Budowlany