Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Malarz

KTR Steel Construction Sp. z o.o.

Ozimek

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2610269, z dnia 2019-08-19

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: opolskie / Ozimek

Opis stanowiska

Praca polegająca na przygotowaniu konstrukcji do malowania, malowaniu zbiorników i konstrukcji stalowych za pomocą pistoletów pneumatycznych lub powietrznych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie od 3000 do 8000zł
  • bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym, grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju, szkoleń i awansu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Poznaj stanowisko: Malarz

Malarz to osoba, która zajmuje się twórczością artystyczną polegającą na malowaniu obrazów, rysunków. Istnieje wiele technik i stylów malarskich. Artysta przystępując do pracy stwarza koncepcję tego, co zamierza namalować. Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę i doświadczenie oraz stosunek do świata. Malarz przed stworzeniem obrazu przygotowuje ...
Malarz Praca Malarz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KTR Steel Construction Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (609)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (217)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (754)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1854)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (59)