Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Ekspansji (k/m)

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

Opolskie

55 dni temu

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w rekrutacjach kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.


MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY! Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.


Naszym Klientem jest dystrybutor artykułów biurowych, znanych, światowych marek. Firma posiada wyłączność dystrybucji kalkulatorów i innych artykułów biurowych na terenie Polski, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii i zatrudnia obecnie około 15 osób. Nasz Klient współpracuje z wybranymi hurtowniami i biuroserwisami na podległym terenie. W związku z rozwojem Działu marketingu i Product Management-u poszukujemy kolejnej osoby do pracy w centrali spółki w Katowicach, na stanowisko:

Manager ds. Ekspansji (k/m)
Miejsce pracy: woj. opolskie
Numer referencyjny: EL/H/PL

Miejsce pracy: Polska Północna lub Polska Południowa

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • pozyskania atrakcyjnych lokalizacji i powierzchni pod najem na działalność handlową sieci w powierzonym regionie, zgodnie z polityką i procedurami firmy oraz z obowiązującymi przepisami prawa
 • prowadzenie negocjacji umów i cen najmu
 • raportowanie o stanie prowadzonych projektów
 • współpracę z biurami pośrednictwa nieruchomościami, pracownikami Galerii i Centr handlowych i innymi podmiotami zajmującymi się budową i wynajmem powierzchni handlowych
 • przygotowywanie analiz i prezentacji na potrzeby centrali w Niemczech.
Od osoby zatrudnionej wymagamy:
 • biegłej/ bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
 • bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości, w tym w wynajmie powierzchni handlowych
 • min. 5 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
 • znajomości procedur urzędowych i przepisów prawnych związanych z inwestycjami
 • umiejętności prowadzenia negocjacji
 • umiejętności samodzielnego prowadzenia własnych projektów
 • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
 • bardzo dobrej organizacji pracy
 • prawo jazdy kat. B.
Osobie zatrudnionej oferujemy:
 • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
 • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
 • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)
 • możliwość pracy zdalnej
 • szkolenia wewnętrzne
 • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole
 • możliwości awansu i rozwoju w dziale ekspansji.
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Poznaj

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych będących profesjonalistami w swojej branży. MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości