Manager ds. Handlowych

Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.

Koziegłowy

23 dni temu

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o.

w Koziegłowach k/Poznania

ul. Piaskowa 3 62-028 Koziegłowy

zatrudnią na stanowisko:

Miejsce pracy: Koziegłowy
Opis stanowiska:
  • współtworzenie strategii handlowej firmy i nadzór nad jej realizacją
  • operacyjne organizowanie i zarządzanie pracą zespołu handlowego
  • opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz realizowanie założonych celów handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi
  • współpraca z sieciami handlowymi, pozyskiwanie nowych kontrahentów sieciowych
  • pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami w kanale sprzedaży tradycyjnej
  • zapewnienie wysokich standardów jakości w zakresie realizacji usług
  • negocjowanie umów w obszarze handlowym
  • kontrola budżetu i kosztów
  • kontrolowanie i monitorowanie wydatków marketingowych
  • inicjowanie oraz nadzorowanie działań z zakresu zdobywania nowych rynków sprzedaży
  • odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych
  • reprezentowanie Spółki na targach i spotkaniach handlowych
  • inicjowanie nowych pozycji asortymentowych
  • badanie rynki i monitoring działań konkurencji
  • ścisła współpraca z zarządem firmy oraz pozostałymi działami w celu podniesienia efektywności sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doskonała znajomość branży mięsnej
  • 5 letnie doświadczenie w handlu mięsem i wyrobami na stanowisku kierowniczym, managerskim
  • umiejętność analizy rynku
  • doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi (kanał nowoczesny)
  • znajomość i doświadczenie w pracy w kanale tradycyjnym
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność i dynamizm w działaniu
  • silan motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, samochód służbowy
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Złożenie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie przez Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach danych osobowych zawartych w Państwa dokumentach rekrutacyjnych w celu tej rekrutacji i przyszłych rekrutacji. Niniejszym informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych są Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. Ze Administratorem można kontaktować się: pisemnie, ul. Piaskowa 3, 62-028 Koziegłowy, telefonicznie, pod nr: 61 811 16 33; e-mailowo: sekretariat@zd-kozieglowy.pl. Dane osobowe kandydatów do pracy są przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe kandydatów do pracy są udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, upoważnionym pracownikom lub osobom upoważnionym na podstawie umowy powierzenia danych. Niepodanie danych uniemożliwia udział w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy jest jego zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych do czasu wycofania zgody. Dane kandydatów do pracy przetwarzane są przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłej. Dane kandydatów nie są przekazywane żadnym odbiorcom. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa.

Poznaj

Działają od ponad 10 lat i są obecnie jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych mięsa drobiowego i jego przetworów.

Tworzymy ciągle nowe miejsca pracy; liczba zatrudnionych osób wzrasta corocznie i obecnie wynosi około 1000 osób.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży