Praca.pl Praca Małopolskie Dyrektor Zespołu Kontraktów Małopolskie
Manager ds. Kontraktu i Roszczeń - FIDIC

NES Global Talent
małopolskie
praca stacjonarna
1959 dni temu

Dla naszego klienta, dużego Generalnego Wykonawcy w związku z nowym projektem w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:
  • Uzyskanie decyzji lokalizacyjnych, decyzji administracyjnych, pozwoleń na budowę, decyzji środowiskowej,
  • Koordynacja wszystkich aspektów administracji kontraktowej, w tym reagowanie na i śledzenie roszczeń,
  • Podstawowa analiza i interpretacja umów, kierowanie do członków zespołu w celu obsługi, archiwizowania i utrzymywania poufności wszystkich materiałów roboczych,
  • Negocjowanie oraz współpraca bezpośrednio z działami prawnymi i administracyjnymi firmy,
  • Kontakt z inwestorem, inżynierem, wojewodą, lokalną administracją i projektantami,
  • Odpowiedzialność za roszczenia,
  • Udział w przygotowaniu umów i negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami,
  • Zarządzanie budżetem.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo,
  • Min. 5 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych,
  • Bardzo dobra znajomość procedur FIDIC,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji,
  • Odpowiedzialne i ciekawe zadania,
  • Pracę z doświadczonym zespołem.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja