Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Manager ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Gastop Production Sp. z o.o.
Kraków (okolice), Zabierzów (pow. krakowski)
specjalista (mid)
38 dni temu

Ogłoszenie numer: 4852860, z dnia 2021-06-15

Firma produkcyjna GASTOP PRODUCTION SP z o.o. o ugruntowanej pozycji
na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków (okolice), Zabierzów (pow. krakowski)

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami na rynku francuskim i krajach francuskojęzycznych,
  • reprezentowanie firmy na targach oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych,
  • kompleksowa obsługa klientów francuskojęzycznych,
  • rozwój sprzedaży na podległym obszarze,
  • negocjowanie i ustalanie warunków handlowych oraz przygotowanie ofert,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku francuskojęzycznego i doświadczenie w jego obsłudze.

Wymagania

  • znajomość języka francuskiego w stopniu biegłym w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana podstawowa wiedza techniczna,
  • komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • kompetencje negocjacyjne, organizacyjne, odpowiedzialność i terminowość,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do podjęcia podróży służbowych,

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabywanie wiedzy,
  • narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia.

Poznaj