Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Manager Projektów /Kierownik Robót |branża elektroenergetyczna

PRE ELEKTROMONTAŻ-POŁUDNIE Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5112 dni temu

Ogłoszenie numer: 103472, z dnia 2010-06-18

Nasza spółka zatrudnia ponad 140 pracowników realizując roboty elektryczne dla przemysłu i w obiektach użyteczności publicznej. Należymy do grupy GDF SUEZ, która na całym świecie zatrudnia 200.000 pracowników, jest największym na świecie niezależnym producentem energii i jednocześnie największym w Europie dostawcą usług elektroenergetycznych dla odbiorców przemysłowych i municypalnych.

Manager Projektów /Kierownik Robót
branża elektroenergetyczna

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Szukamy osób, które potrafią i chcą z energią kierować realizacją dużych kontraktów branży elektroenergetycznej realizując m.in. następujące zadania:
  • uczestnictwo w opracowaniu ofert i negocjacjach handlowych (w stopniu zależnym od predyspozycji Kandydata),
  • poznawanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych,
  • planowanie realizacji projektu,
  • organizowanie efektywnej pracy podległego personelu,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na placu budowy,
  • kontrola technicznej poprawności realizowanych robót,
  • nadzór nad terminowością dostaw na plac budowy,
  • monitorowanie zgodności realizacji z założeniami przetargowymi,
  • pozyskiwanie robót dodatkowych,
  • poszukiwanie okazji rynkowych do zawarcia nowych kontraktów (w stopniu zależnym od predyspozycji Kandydata),
  • uzgadnianie z Klientami miesięcznych zaawansowań robót,
  • raportowanie postępu projektu i przewidywań dotyczących dalszej realizacji.

Wymagania

  • umiejętności kierownicze i negocjacyjne,
  • doświadczenie zawodowe,
  • posiadanie uprawnień budowlanych branży elektroenergetycznej bez ograniczeń,
  • umiejętność oceny i motywowania podległych pracowników,
  • swoboda w kontaktach z innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • twórcze podejście do rozwiązywania problemów,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • znajomość obsługi komputera na poziomie wyższym niż „biegła znajomość office”,
  • mobilność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w działanie firmy.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie łączącej korzyści z przynależności do jednaj z największych grup przemysłowych na świecie z elastycznością działania spółki o dużej autonomii,
  • szanse doskonalenia umiejętności językowych podczas realizacji kontraktów dla inwestorów zagranicznych,
  • otwartość na nowe pomysły i możliwość aktywnego udziału w kreowaniu przyszłości firmy,
  • wynagrodzenie z częścią stałą i premią za osiągnięcia,
  • samochód służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne dla efektywnej pracy.