Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Regionu

EBS Spółka Akcyjna

Gdańsk, Gdyna, Sopot

5 dni temu

Grupa EBS S.A. skupiająca pod swoim logo markę 5aSec – sieć profesjonalnych pralni, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie siecią pralni na podległym obszarze
  • Kontrola i analiza wyników sprzedaży oraz ich optymalizacja
  • Dbałość o standardy sieci, jakość usług oraz wizerunek firmy
  • Zarządzanie personelem na płaszczyźnie operacyjnej, marketingowej, technicznej
  • Stałe zatrudnianie pracowników
  • Coaching, szkolenie oraz motywowanie podległego personelu
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży detalicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w strukturach rozproszonych
  • Dynamizm, zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy, zorientowanie na wynik
  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży
  • Miejsce zamieszkania umożliwiające zajmowanie się podległym obszarem (Łódź lub Poznań)
Oferujemy:
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku

 Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EBS Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku

Poznaj

5àSec, światowy lider usług pralniczych

  5aSec jest wiodącą od ponad 40 lat marką na rynku pralniczym oraz ochrony i konserwacji tkanin. W każdym zakątku świata marka 5aSec jest kojarzona z najwyższej jakości usługami pralniczymi, szybkością ich wykonania oraz różnymi poziomami cen, które dostępne są dla wszystkich.
Sieć 5aSec obecna jest dzisiaj w 30 krajach świata i należy do największej i najlepiej wyposażonych technicznie sieci pralni, która poszerza swoją działalność nie tylko o nowe placówki, zakres usług ale przede wszystkim o nowe technologie przyjazne środowisku. Dbałość o ochronę środowiska naturalnego jest ważnym elementem działań 5aSec.

EBS S.A.(dawniej 5aSec Polska Sp.zo.o)

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest EBS Spółka Akcyjna.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (54)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (158)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (170)
Nysa (81)