Manager Rozwoju Sprzedaży – Regionalny Przedstawiciel Handlowy

RPC BEBO POLSKA SP. Z O.O.

Lubuskie

15 godz. temu

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej w związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracownika do oddziału w Poznaniu:

Manager Rozwoju Sprzedaży – Regionalny Przedstawiciel Handlowy


Teren pracy: Polska Zachodnia. Możliwość pracy zdalnej.

 

 

Zadania na stanowisku:
 • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży.
 • Przygotowanie ofert i prezentacji handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy.
 • Analiza rynku i branży w celu poszukiwania nowych szans na rozwój.
 • Doradztwo w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów.
 • Obszar działania (zachodnia Polska).
Oczekiwania:
 • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub marketingowe).
 • Min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w podobnej branży.
 • Samodzielność i nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja pracy w terenie.
 • Inicjatywa i dynamizm w działaniu.
 • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub marketingowe).
 • Inicjatywa i dynamizm w działaniu.
 • Samodzielność i nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja pracy w terenie.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.
 • Prawo jazdy Kat B wraz z praktyką, oraz dobra znajomość programu MS Office.
Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w Międzynarodowej Firmie.
 • Możliwość rozwoju zawodowego.
 • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych.
 • Możliwość pracy zdalnej.
 • Samochód służbowy.
 • Prywatna opieka medyczna
 • Premie roczne
 • Karty sportowe
 • Obiady w Firmie

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku

 APLIKUJ 

 

T: +48 (61) 84 96 403  M: +48 609 578 673

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.


Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RPC Bebo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Ledóchowskiej 33/35, 60-462 Poznań (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez RPC Bebo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Ledóchowskiej 33/35, 60-462 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail ochronadanych@rpc-bebo.pl


Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu przesłania aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu przesłania aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż365 dni od momentu przesłania aplikacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: ochronadanych@rpc-bebo.pl

Poznaj

RPC BEBO POLSKA SP. Z O.O.

RPC Bebo Polska jest jedną z wielu spółek Grupy RPC, liczącej w sumie 48 zakładów produkcyjnych i obecnej w 12 krajach. RPC zatrudnia łącznie ponad 6.000 pracowników. Nasze zakłady produkcyjne, centra badawcz oraz pracownie projektowe są do Państwa dyspozycji. Naszym klientom oferujemy wiedzę i wieloletnie doświadczenie poparte dodatkowo stabilnością oraz siłą finansową. Połączenie to zapewnia realizację nawet najśmielszych i najbardziej skomplikowanych projektów. Jesteśmy specjalistami we wszystkich najważniejszych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych – w termoformowaniu, wtrysku i rozdmuchu.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy