Zobacz więcej ofert pracy

Manager SPA - hotel 5*

Jobfinder
pomorskie
praca stacjonarna
2086 dni temu

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 13 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność,

w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Aktualnie dla naszego Klienta - prestiżowego obiektu hotelowego, jednego z najpiękniej położonych miejsc w województwie kujawsko-pomorskim - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Prawidłowe funkcjonowanie hotelowego SPA
  • Realizację wysokiego standardu jakości obsługi klienta
  • Efektywne zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Zarządzanie, motywowanie oraz szkolenie podległego personelu
  • Obsługę Gości zgodnie z przyjętymi standardami
  • Identyfikację potrzeb klienta i monitorowanie poziomu jego zadowolenia
  • Tworzenie promocji i działań stymulujących sprzedaż usług medycznych w powiązaniu z ofertą hotelu
  • Rozwój strategii marketingowej i sprzedażowej wg najbardziej aktualnych trendów
  • Kontrolę i optymalizację kosztów w zakresie rentowności
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług
Wymagania:
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, szkolenia i motywowania personelu
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem  działu SPA & Wellness na stanowisku kierownika lub zastępcy
  • Wprowadzenie procedur i standardów pracy w swoim dziale
  • Dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
  • Rozumienie oczekiwań klientów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi komputera i hotelowych systemów operacyjnych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w prestiżowym obiekcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.