Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager sprzedaży (m/k)

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

Śląskie

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2567022, z dnia 2019-07-30

Nasz Klient to niemiecka firma z kilkudziesięcioletnimi tradycjami, która oferuje swoim klientom montaż maszyn i urządzeń, usługi napraw i modernizacji oraz relokacji zakładów produkcyjnych.

W celu wzmocnienia sprzedaży firma poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: EBE/DS/SMS/07/2019

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: cała Polska
  • analiza rynku i planowanie strategii sprzedaży w porozumieniu z działem sprzedaży w Niemczech
  • realizacja/wsparcie w zakresie prowadzenia projektów
  • gromadzenie i analiza danych na potrzeby kontroli projektów
  • opracowanie dokumentacji dotyczących prac budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne z zakresu budowy maszyn, elektrotechniki lub porównywalne
  • wiedza z zakresu sprzedaży oraz montażu urządzeń przemysłowych
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych
  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań (częste wizyty w biurze firmy nie będą wymogiem)

Oferujemy

  • ciekawe stanowisko z dużą swobodą działania i podejmowania decyzji
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników z atrakcyjnym modelem premiowym
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • szkolenia wdrożeniowe w zakładzie w Polsce i w Niemczech, a także wsparcie współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w zmotywowanym oraz kompetentnym zespole

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (608)
Wałbrzych (51)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (220)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (764)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (59)