Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Katowice

3 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/0846
OBOWIĄZKI:
- Pielęgnacją i upiększaniem dłoni oraz stylizacją paznokci rąk. Wykonanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych polegających na zmyciu poprzedniego lakieru, skróceniu i opiłowaniu paznokci, usunięciu martwego lub zbędnego naskórka różnymi technikami, wygładzeniu, nawilżeniu, odżywieniu oraz regeneracji skóry dłoni. Dbałość o wygląd dłoni to także zabiegi zdobnicze paznokci polegające na tradycyjnym malowaniu i zdobieniu paznokci lub stosowaniu technik przedłużania i rekonstrukcji paznokci. - Znajomość języka angielskiego jest wymagana do obsługi obcokrajowców. Znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego jest wymagana do obsługi klientów rosyjskojęzycznych i ukraińskojęzycznych oraz do porozumiewania się z innymi pracownikami i firmy. - Godziny Pracy: 14:00-18:00 + czasami soboty: 14:00-18:00. Praca według grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagany Certyfikat: Practical course of Manicure (Praktyczny kurs manicure). Wymagana umiejętność wykonywania manicure.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 650 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Pośpiecha 14, 40-852 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Pośrednik Pracy
322599503 w. 315

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 14:00-15:30 lub osobisty w godzinach: 8:00-14:00.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka