Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Mechanik Diagnosta

Autotronik, Piotr Borkowski
mazowieckie
praca stacjonarna
5443 dni temu

Ogłoszenie numer: 67431, z dnia 2009-06-12

Autoryzowany serwis firmy Bosch. Kompleksowa naprawa i obsługa samochodów wszystkich marek. Mechanika, elektromechanika, elektronika samochodowa. Naprawy powypadkowe, serwis i montaż ogrzewań dodatkowych, klimatyzacji, instalacji zasilania lpg. Firma istnieje od 1990 r.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 5

Opis stanowiska

  • Diagnostyka układów elektroniki samochodowej, sterowania silnikiem, układów komfortu, zespołów mechanicznych.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, konsultacje z innymi działami serwisu.
  • Naprawy elektroniki, układów elektrycznych, montaż systemów dodatkowych ( instalacje lpg, ogrzewania dodatkowe, klimatyzacja), naprawy mechaniczne i elektromechaniczne.

Wymagania

  • Konieczna doskonała znajomość podstawowych zagadnień z elektroniki, elektrotechniki i mechaniki samochodowej.
  • Umiejetność precyzyjnego myślenia ukierunkowanego na szybkie rozwiazanie problemu.
  • Otwarty umysł, chęć poszerzania wiedzy.
  • Zdolność do pracy w zespole, odpowiedzialność i uporzadkowanie.
  • Gotowość do wszechstronnego wykorzystania swoich umiejętności.
  • Prawo jazdy kat. B, sprawne posługiwanie się komputerem.
  • Podstawowa znajomość jezyka technicznego ang. i/lub niem.
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się testerem usterek serii Bosch KTS5XX, diagnoskopem silnikowym MOT240/250, oprogramowaniem warsztatowym Bosch ESI-Tronic.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie od 2000 do 4000 netto - prowizja zależna od efektów pracy.
  • Praca wymagająca i ciekawa przy samochodach wielu marek, w Warszawie lub Piasecznie, w przyjaznym środowisku firmy Autotronik założonej w 1990 r.