Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik / Elektromechanik maszyn budowlanych (m/k)

BMTI Sp. z o.o. Spółka Koncernu STRABAG

Kowale k/Gdańska

5 dni temu

STRABAG SE jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BMTI należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za nabywanie, wynajem i remont sprzętu i maszyn budowlanych. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kowale k/Gdańska, woj. pomorskie
PL-2018-122862

Zadania:

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn i urządzeń budowlanych
  • dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanik pojazdów samochodowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych itp.)
  • doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń: budowlanych, rolniczych, samochodów ciężarowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, uczciwość, sumienność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Maciej Kompiński
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
ul Magnacka 23
PL-80-180 Kowale
Tel: 609 694 030
www.strabag.pl

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie