Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Mechanik – elektromechanik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna
mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki lub Piaseczno
praca stacjonarna
4820 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus" w Warszawie spółka akcyjna

Lider wśród firm zajmujących się przewozem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki lub Piaseczno

Zadania:
  • dokonywanie przeglądów i naprawę układów hydraulicznych, pneumatycznych,
  • utrzymanie maszyn w ruchu.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej,
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • silna motywacja do pracy,
  • zmysł techniczny.
Oferujemy:
  • prace w stabilnej i rozwijające się firmie zajmującej się przewozem osób.
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.