Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik form wtryskowych

Jokey Plastik Blachownia Sp z o.o.

Kędzierzyn-Koźle

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2376068, z dnia 2019-04-05

Jokey Plastik Blachownia, spółka należąca do niemieckiej, rodzinnej grupy działającej na trzech kontynentach,

lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych,

poszukuje do serwisu narzędzi oraz form wytryskowych

osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska

  • Prowadzenie bieżących, zleconych napraw i zapewnienie ciągłości i sprawności form wtryskowych
  • Prowadzenie prac zgodnie z kartami zaplanowanych przeglądów i konserwacji form wtryskowych
  • Prowadzenie konserwacji i napraw instalacji elektrycznych form wtryskowych
  • Analiza przyczyn występujących problemów technicznych oraz ustalanie działań korygujących
  • Raportowanie wykonywanych zadań

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne w zakresie ogólnym mechanicznym / elektrycznym
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność bezkonfliktowego działania w zespole w sytuacjach stresowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Współpraca z działem produkcyjnym
  • Dobre umiejętności organizacyjne oraz dyspozycyjność
  • Znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, P. Poż., Regulaminu Pracy oraz procedur zakładowych

Dodatkowymi atutami będą:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem w zakresie podstawowym
  • Umiejętność czytania rysunków 2D i 3D
  • Doświadczenie w serwisie form wtryskowych
  • Znajomość budowy form wtryskowych i zasady ich działania
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC
  • Uprawnienia do obsługi suwnic
  • Znajomość języka niemieckiego / angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie wykorzystującej nowoczesne technologie
  • Szeroki dostęp do szkoleń i możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz doskonalenia zawodowego
  • Umowę o prace wraz z pakietem socjalnym
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (praca dwuzmianowa)
  • Atrakcyjny pakiet rodzinnego ubezpieczenia medycznego dofinansowany przez Zakład Pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe dopasowane do posiadanych umiejętności + premia oraz dodatki socjalne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem)
za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu (47-225) przy ulicy Szkolnej 15 (dalej: „Administrator”), tel. 77 40 60 906.

Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 221 § 1 kodeksu pracy oraz w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a-c. RODO będą przetwarzane w celu:  realizacji procesu rekrutacji przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów lub jeśli została udzielona odpowiednia zgoda, przez okres 1 roku od momentu jej wyrażenia.

Odbiorcami danych osobowych mogą być jedynie osoby upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione podmioty współuczestniczące w procesach rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich może uniemożliwić prawidłową realizację procesu rekrutacyjnego z Pani/Pana udziałem.

Poznaj

Grupa Jokey

Międzynarodowe przedsiębiorstwo rodzinne

Od prawie 50 lat nazwa Jokey kojarzy się z wyjątkową wiedzą fachową w zakresie tworzyw sztucznych. W zakresie opakowań plastikowych Grupa Jokey należy do liderów wsród producentów. Nasze przedsiębiorstwo, którego główna siedziba znajduje się w niemieckim Wipperfürth jest kierowane przez drugie i trzecie pokolenie rodziny Kemmerich. Grupa Jokey to 15 zakładów w 12 krajach, które zaopatrują klientów w 80 krajach. Zatrudniamy 2 000 pracowników, dzięki którym w 2017 roku udało nam się wypracować zysk w wysokości 455 mln Euro.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Jokey Plastik Blachownia Sp z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (55)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2314)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (73)