Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik - Kierowca kat. C+E

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Bramki k. Błonia

16 dni temu

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Miejsce pracy: Bramki k. Błonia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Regulowanie, naprawa i konserwacja środków transportu (przyczepy, ładowarki, wózki widłowe) – poza sezonem produkcyjnym (ok 6 mies.);
  • Kierowanie pojazdem ciężarowym z przyczepą – głównie województwo mazowieckie- w sezonie produkcyjnym (ok 6 mies.).
WYMAGANIA:
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki;
  • Prawo jazdy kat. C+E.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E