Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik maszyn wysokociśnieniowych

Bilbaro

Somin,Trzcinna,Myślibórz,Gorzów Wlkp., Barlinek, Lipiany

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2319534, z dnia 2019-03-06

Bilbaro

Firma BILBARO została założona ponad 20 lat temu.

Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem najwyższej klasy i jakości sprzętu służącego do utrzymania czystości, oraz profesjonalnych środków chemicznych, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w efektywnym myciu pojazdów, jak i w sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkól, zakładów przemysłowych i innych. Jesteśmy prężną, stale rozwijającą się firmą, której głównym celem jest dbanie o zadowolenie naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalną, miłą obsługę, korzystne warunki handlowe, bardzo krótki termin realizacji zamówień wraz z pełnym serwisem technicznym i co najważniejsze – najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń.

Poprzez stały rozwój i bogatą ofertę asortymentową spełniamy wymagania naszych klientów związane z ich oczekiwaniami na wysoką jakość produktów i łatwość ich użytkowania.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Somin,Trzcinna,Myślibórz,Gorzów Wlkp., Barlinek, Lipiany

Opis stanowiska

  • konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń myjni samochodowych, usuwanie awarii,

  • bieżąca kontrola stanu maszyn,

  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych,

  • instalacje nowych systemów (bram myjących, myjni bezdotykowych itp.).

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku mechanik samochodowy/maszyn,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub serwisie,

  • zaangażowanie, samodzielności i dobrej organizacji pracy,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • aktualna książeczka do celów sanitarnych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca w trybie jedno zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 -16:00.

Wynagrodzenie

do 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Bilbaro.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (784)
Wałbrzych (58)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2243)
Radom (170)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (77)