Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik pojazdów ciężarowych z językiem angielskim

Smart Solutions (Recriutment)

Mazowieckie

366 dni temu

 

Smart Solutions (Recruitment) Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce (KRAZ  19767) dla naszego klienta Mercedes Benz w okolicach Oksfordu poszukuje:

Mechanik pojazdów ciężarowych z językiem angielskim


Miejsce pracy: Okolice Oksoford

Branża: motoryzacja

Zarobki: netto („na rękę") £550-570 tygodniowo, plus nadgodziny

System pracy: 4dni pracy 4 dni wolnego w godzinach 6-18 lub 18-6


Praca na tym stanowisku polega na bieżącym utrzymaniu, konserwacji i naprawach parku maszynowego samochodów w centrum dystrybucyjnym Tesco. Do floty należą ciężarówki, pojazdy z naczepami, a także Vany.

 

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:
 • Dbałość o regularne wykonywanie przeglądów serwisowych i wymiany oraz uzupełnienie płynów eksploatacyjnych
 • Prowadzenie rejestrów wszystkich wykonanych prac.
 • Utrzymywanie właściwych relacji służbowych i biznesowych z kolegami oraz z klientami, praca jako część zespołu.
 • Wykonywanie koniecznych napraw, usuwanie usterek i zapewnienie minimalizowania przestojów i możliwie nieprzerwanej eksploatacji pojazdów.
Wymagania:
 • Doświadczenie zawodowe na stanowisko mechanika pojazdów ciężarowych.
 • Wykształcenie, co najmniej techniczne.
 • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
 • Doświadczenie w serwisowaniu i naprawach pojazdów ciężarowych.
 • Dobra znajomość rysunku technicznego i schematów mechanicznych.
 • Dobre umiejętności praktyczne.
 • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów.
 • Staranność i systematyczność w pracy.
 • Dobre zrozumienie przepisów bezpieczeństwa pracy.
 • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.
Oferta:

Osoby decydujące się na wyjazd do Wielkiej Brytanii otrzymają od nas pełne wsparcie związane z wyjazdem (organizacja przylotu, zakwaterowania, transportu na miejscu). Jako pracodawca Smart Solutions Recruitment oferuje również pomoc dla nowych pracowników przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii w integracji społecznej i zawodowej.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:
Smart Solutions Polska Sp. z o.o. (KRAZ 22394), ul. Opolska 110, 31 – 323 Kraków lub na www.smartsr.pl.

Prosimy o zawarcie w CV (lub w innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Smart Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Opolska 110, 31 - 323 Kraków, KRS: 0000793528, będący agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ 22394.

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow[at]smartsr.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy 
Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Praca Mechanik Samochodowy