Mechanik precyzyjny

Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.

Drawsko Pomorskie, Czaplinek lub Białogard

101 dni temu

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group
w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji
szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów dla branży transportowej oraz energetycznej.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, Czaplinek lub Białogard
Przyszłe zadania:
  • Przygotowanie stanowiska pracy (sprawdzenie dostępności materiału, narzędzi, etc.);
  • Rozmontowanie i składanie elementów konstrukcji stalowo-aluminiowej na podstawie dostępnej instrukcji i rysunków technicznych - praca z elementami skręcanymi i/lub nitowanymi;
  • Instalacja systemów ciśnieniowych (wodnych i powietrznych) w konstrukcji;
  • Podstawowa instalacja okablowania wraz z podłączeniem do komponentów elektrycznych w szafach i panelach sterowniczych;
  • Przygotowanie i instalacja przewodów o dużych przekrojach (50+ mm2);
  • Praca z dokumentacją produkcyjno-jakościową.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne, zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku np. konserwator, mechanik, etc.;
  • Umiejętność obsługi narzędzi: wkrętarka, wiertarka, klucz pneumatyczny, etc.;
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem;
  • Motywacja i chęć do stałej współpracy.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Program wdrożeń dla nowego pracownika;
  • Program benefitów sportowo-kulturalnych.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Rekrutują z Praca.pl