Mechanik Samochodowy

Plichta

Wejherowo, ul. Gdańska 13C

3 dni temu

W związku z rozwojem działu, uruchamiamy kolejny projekt rekrutacyjny.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Wejherowo, ul. Gdańska 13C

Uczeń lub doświadczony Pracownik

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i korzystne rabaty
  • stabilne zatrudnienie
  • system szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i certyfikowane szkolenia.
Wymagania:
  • wykształcenie  kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie lub praktyki w zawodzie
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze samochodów grupy VAG
  • ważne prawo jazdy kategorii B.
Obowiązki:
  • przeprowadzanie napraw  zgodnie z technologią naprawy
  • doposażenia
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej: