Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik - Serwisant wózków widłowych

STAL-MECH JERZY DZIUBA

Kraków, Brzesko Okocim

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2320964, z dnia 2019-03-06

Firma powstała od 1993 roku od tego czasu prężnie  się rozwija obsługuje ponad 4350 firm.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Brzesko Okocim

Opis stanowiska

  • serwisant mobilny wózków widłowych
  • naprawy mechaniczne hydraulika siłowa układy log
  • przeglądy okresowe
  • diagnostyka komputerowa

Wymagania

  • znajomość mechaniki, hydrauliki siłowej, układy lpg
  • uczciwość
  • pracowitość
  • minimalnie praca w serwisie 2 lata
  • dobry kontakt z ludźmi

Oferujemy

  • pełny etat
  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę  w pracy
  • godne wynagrodzenie
  • docenienie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą adresu mailowego biuro@wozkiwidlaki.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 509799335

Poznaj

Firma "STAL-MECH" powstała w roku 1994. Od tego czasu nieprzerwanie zwiększa zakres oferowanych usług oraz zdobywa doświadczenie co pozwala zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości. Oferujemy: sprzedaż wózków widłowych i paletowych nowych oraz używanych, regeneracja płyt sterujących, serwis czynny 7 dni w tygodniu przez 24h / dobę, nacinanie opon (pogłębianie bieżnika), wynajem wózków widłowych o udźwigu od 1 do 9 ton, sprzedaż części zamiennych akcesoriów, oraz osprzętu dodatkowego, opony przemysłowe, superelastyczne, pneumatyczne, przygotowanie wózków widłowych do odbioru UDT*, diagnostyka komputerowa wózków widłowych oraz, maszyn budowlanych, serwis, konserwacja i odbiór UDT wind zaladowczych.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest STAL-MECH JERZY DZIUBA .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (57)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2253)
Radom (170)
Płock (103)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (91)