Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik utrzymania ruchu

Tyco Electronics Polska Sp z o.o.

Bydgoszcz

5 dni temu

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • utrzymania maszyn w zakresie przeglądów, napraw i remontów,
  • wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii mechanicznych,
  • rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazach informatycznych,
  • zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi,
  • inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników,
  • udział w projektach usprawniania maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu (np. maszyny montażowe, wtryskarki, prasy, obrabiarki),
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, praca w zespole,
  • umiejętność obsługi i naprawy układów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, pracę zgodnie z Kodeksem Pracy, wypłaty na czas,
  • pracę w dogodnej lokalizacji (5 min pieszo od Dworca Głównego PKP),
  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • fundusz świadczeń socjalnych (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą"),
  • pakiet ubezpieczeń,
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • bufet zakładowy – obiady dofinansowane przez Pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do Działu Kadr za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Poznaj

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity z ponad 75 - letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

W Bydgoszczy od 1923 roku, początkowo jako Bydgoskie Zakłady Radiowe ELTRA, obecnie z liczbą zatrudnienia ok. 1500 osób w Bydgoszczy.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Tyco Electronics Polska Sp z o.o..