Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

Kowalski Consulting Sp. z.o.o.

Świętokrzyskie

151 dni temu

Grupa Kowalski na potrzeby projektów realizowanych w Finlandii w zakresie montażu mechanicznego i
naprawy maszyn budowlanych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik

Wynagrodzenie: ponad 3000€ netto/m-c

Miejsce pracy: Lohja, Finlandia

Zadania

  • Montaż i demontaż elementów układów hydraulicznych;
  • Obróbka skrawaniem detali (toczenie i frezowanie manualne);
  • Regeneracja i naprawa elementów mechanicznych (napawanie i spawanie);
  • Testowanie układów hydraulicznych.

Wymagania

  • Doświadczenie warsztatowe min. 3 lata w mechanice układów hydraulicznych;
  • Umiejętność toczenia i frezowania;
  • Czytanie rys. technicznego;
  • Znajomość jęz. angielskiego;
  • Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych;
  • Praktyczna znajomość technik spawalniczych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca wg fińskiej umowy związkowej przemysłu metalowego;
  • Praca w systemie rotacyjnym 5-6 tyg. na 2 tyg.;
  • Wynagrodzenie podstawowe 9,00 €/h netto, ok. 12,60€ brutto (za normalny czas pracy);
  • 30 € diety żywieniowej za każdy dzień na kontrakcie, również za dni wolne od pracy;
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą to 3000-3200 €;
  • Organizujemy i pokrywamy koszt fińskich kart bhp i na prace gorące;
  • Składki ubezpieczeniowe oraz podatki opłacone w Finlandii;
  • Czas pracy do 60 godz. tyg.;
  • 28 dni płatnego urlopu;
  • Opłacone wszystkie przeloty;
  • Opłacony transport na miejscu;
  • Opłacone zakwaterowanie (mieszkanie w standardzie fińskim);
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie;
  • Wyżywienie we własnym zakresie;
  • Czas trwania projektu: czas nieokreślony.

Informujemy, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, że Kowalski Consulting Sp. z o.o. z siedzibą ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk, posiada w swoich zasobach Państwa dane osobowe. Dane te przetwarzane przez Grupę Kowalski wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (63)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (152)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (742)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2041)
Radom (181)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)