Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

CIECH Pianki Sp.z o.o.

Bydgoszcz

15 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH Pianki poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wysokich standardach działania
  • Pakiet opieki medycznej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe (mechaniczne)
  • Uprawnienia do spawania gazowego i elektrycznego
  • Świadectwo kwalifikacyjne E – grupa 2
Twoje zadania:
  • Prace prewencyjne w zakresie utrzymania ciągłości ruchu instalacji, maszyn oraz infrastruktury (branża mechaniczna i hydrauliczna)
  • Usuwanie awarii w w/w zakresie
  • Remonty maszyn i urządzeń
  • Prefabrykacja elementów instalacji

Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)