Mechatronik (serwis maszyn przemysłowych)

Trenkwalder

9 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

 

Aktualnie, dla naszego klienta - firmy specjalizującej się w naprawach maszyn spożywczych (przetwórstwo mięsne), poszukujemy zmotywowanej osoby do podjęcia pracy na stanowisku:

Mechatronik (serwis maszyn przemysłowych)
Nr ref.: MECH/GDA/0318
Obowiązki:
 • wykonywanie prac montażowych i serwisowych dla klientów firmy (bezpośrednio u klienta oraz w hali warsztatowej firmy) z zakresu mechatroniki oraz elektryki,
 • kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami, w celu pomocy w naprawie maszyn oraz uzgodnienia terminu napraw,
 • realizacja usług serwisowych, demontaż i montaż maszyn i urządzeń w celu wykonania prac serwisowych i modernizacyjnych.
Wymagania:
 • wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechatroniki - warunek konieczny,
 • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac serwisowanych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń używanych,
 • mile widziana będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
 • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych do klientów na terenie kraju,
 • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
 • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat ,na podstawie umowy o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
 • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz konkurencyjne na rynku,
 • pracę w miłej atmosferze oraz samodzielne stanowisko pracy, umożliwiające ciągły rozwój kompetencji technicznych, poprzez systematyczne odbywanie szkoleń bezpośrednio u zagranicznych producentów maszyn,
 • niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy oraz samochód służbowy umożliwiający dojazd na miejsce serwisu u klienta.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy naszego Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

  

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Mechatronik

Mechatronika, wedle najprostszej definicji i skojarzeń wypływających z samej nazwy dyscypliny, jest nauką łączącą w sobie zagadnienia mechaniki i elektroniki, lecz także informatyki, automatyki, inżynierii materiałowej, optyki, czy bioinżynierii. Osoba wykształcona w tym charakterze może więc wykorzystywać posiadaną wiedzę w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Układy mechatroniczne funkcjonują w sprzętach ...
Mechatronik Praca Mechatronik

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl