Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Menadżer produktu ds. zarządzania produkcją

FPHU GŁUC
małopolskie
praca stacjonarna
4975 dni temu

Ogłoszenie numer: 114828, z dnia 2010-09-21

FPHU GŁUC

Jesteśmy firmą stanowiącą istotny element rozwijającego się rynku regionalnego. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy zatrudnić osobę, na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • wprowadzanie nowych produktów do procesu produkcyjnego
  • koordynowanie i nadzorowanie zmian na poziomie wyrobu ( zmiany w zakresie komponentów oraz procesu produkcyjnego)
  • znajomość z zakresu prowadzenia inwestycji, zarządzania zasobami ludzkimi
  • ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego
  • nadzór nad procesem produkcji
  • utrzymanie kontaktu z klientem i biurem konstrukcyjnym
  • planowanie strategii marketingowej produktu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywność, kreatywność, zaangażowanie
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników