Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Menadżer Sprzedaży

Portal Zakupów Grupowych FRUPI.pl
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4729 dni temu

Ogłoszenie numer: 154250, z dnia 2011-07-06

prezentuje oferty rabatowe na usługi i produkty z największych miast Polski oraz oferty OnLINE.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych Partnerów
  • reprezentowanie firmy
  • finalizacja umów

Wymagania

  • otwartość i kreatywność
  • zdolności negocjacyjne
  • wykształcenie min. średnie
  • stały dostęp do internetu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • narzędzia umożliwiające realizację celów
  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
  • nienormowany czas pracy
  • nagrody, premie dla najlepszych