Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menadżer zespołu sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O/Lublin

Lublin

67 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Lublin
Podstawowe zadania Menedżera Zespołu:
  • rekrutacja, selekcja oraz wdrażanie do pracy Agentów,
  • szkolenie oraz coaching Agentów,
  • zarządzanie aktywnością i jakością sprzedaży zespołu,
  • prowadzenie indywidualnych oraz grupowych spotkań z Agentami,
  • realizacja ustalonego planu sprzedaży
Oczekiwania:
  • predyspozycje do pracy w sprzedaży oraz zarządzania zespołem,
  • inicjatywa w działaniu oraz wewnętrzna motywacja do osiągnięcia celów zawodowych,
  • potrzeba realizacji sukcesów życiowych i finansowych
  • wykształcenie co najmniej średnie,
Oferujemy:
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju, zmierzającą do stworzenia nowego zespołu,
  • cykl profesjonalnych szkoleń,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających zarządzanie sprzedażą,
  • system wynagrodzeń: kontrakt menadżerski

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (730)
Wałbrzych (37)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (888)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1775)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (15)