Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
MENEDŻER SPRZEDAŻY

Personia
zachodniopomorskie, Polska Północno - Zachodnia
praca stacjonarna
4792 dni temu

Personia wspiera Cię w osiąganiu sukcesów i realizowaniu Twoich celów – biznesowych i osobistych. Prowadzimy rekrutacje, szkolenia, projekty doradcze. Obecnie dla naszego Klienta z branży sportowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska Północno - Zachodnia
Nr Ref.: 15/03/2011

Cel stanowiska:

  • Budowanie sieci sprzedaży w regionie Polski Północno – Zachodniej.

Podstawowe obowiązki:

  • Opracowanie planu rozwoju sieci sprzedaży w Polsce Północno – Zachodniej•
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Realizowanie planów sprzedażowych na założonym poziomie
  • Raportowanie, sporządzanie sprawozdań
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy w sprzedaży
  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy w branży sportowej i/lub turystycznej
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Bardzo dobrej obsługi środowiska Windows, pakietu MS Office
  • Czynnego Prawa jazdy
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Posiadanie kontaktów zawodowych w branży sportowej i/lub turystycznej będzie atutem
  • Umiejętności przekonywania, wywierania wpływu i autoprezentacji, komunikatywności, otwartości, umiejętności pracy w stresie.
Oferujemy:
  • Pracę samodzielną i pełną wyzwań
  • Umowę o pracę / działalność gospodarcza
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
  • Samochód służbowy oraz narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (komórka,laptop)