• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer zespołu sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Lublin I
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2452 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Podstawowe zadania Menedżera Zespołu:

  • rekrutacja, selekcja oraz wdrażanie do pracy Agentów,
  • szkolenie oraz coaching Agentów,
  • zarządzanie aktywnością i jakością sprzedaży zespółu,
  • prowadzenie indywidualnych oraz grupowych spotkań z Agentami,
  • realizacja ustalonego planu sprzedaży

Oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • przekonanie w sens ubezpieczeń,
  • potrzeby sukcesów życiowych, zawodowych i finansowych
Oferujemy:
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju, zmierzającą do stworzenia nowego zespołu,
  • cykl profesjonalnych szkoleń,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających zarządzanie sprzedażą,
  • złożony system wynagrodzenia (kontrakt+premia za rekrutację+premia za wyniki sprzedaży).

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”