Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

Action S.A.
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Toruń
praca stacjonarna
2743 dni temu

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT/GSM/RTV/AGD w Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 5,5 mld zł przychodów w 2014 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania, Idealny Pracodawca.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Opis stanowiska:

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:

  • dbanie o wizerunek marki na halach sprzedaży
  • wykładanie / porządkowanie towaru na półki zgodnie z określonymi wymogami
  • pełnienie roli Ambasadora - osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny w telefonie komórkowym
  • obsługę w sieciach handlowych na terenie północnej Polski oraz Warszawy

Wymagania:
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsługi Klienta - mile widziane

Oferujemy:
  • pracę pełną pasji i możliwości z ciekawym zakresem obowiązków oraz renomowanymi produktami / markami firmy
  • narzędzia do pracy
  • samochód służbowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).