Meteorolog

Centrum Prognoz Meteorologicznych METEOSKY SP. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 4449536, z dnia 2021-04-06

Centrum Prognoz Meteorologicznych METEOSKY SP. z o.o.

Jak sama nazwa firmy wskazuje zajmujemy sie od 2011 badaniami naukowymi m.in. meteorologią. Tworzymy i przygotowujemy prognozy meteorologiczne na indywidualne zamówienia klientów. Ostrzegamy obywateli kraju przed groźnymi zjawiskami meteorologicznymi. Jako jedyna firma w Polsce przesyłamy ostrzeżenia do Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i Krajowego Centrum Zarzadzania Kryzysowego. Pełne informacje dostępne sa na naszej stronie pod adresem meteosky.eu.

Meteorolog

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

 

Opis stanowiska

  • Praca zdalna na umowę o dzieło.
  • Praca dodatkowa.
  • Przygotowywanie prognoz w naszym panelu meteorologicznym dla klientów, wydawanie ostrzeżeń meteorologicznych oraz wysyłka prognoz i ostrzeżeń do klientów, kontakt z klientami. Prognozy przygotowujemy wieczorem i rano, a wysyłamy w ustalonych godzinach w dzień i w nocy.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe oraz staż pracy minimum 1-2 lata na stanowisku meteorologa.
  • Wiek dowolny.
  • Zarobek od 1500 do 3000 zł na rękę w zależności ile prognoz i nadzorów pełni meteorolog w miesiącu, bo praca nie jest codziennie, tylko w ustalone dni.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".


Kontakt telefoniczny pod nr 531 162 636 w godz. 12:00-20:00.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Centrum Prognoz Meteorologicznych METEOSKY SP. z o.o.

Poznaj stanowisko: Meteorolog 
Meteorolog, inaczej zwany także synoptykiem, jest osobą prowadzącą stały monitoring warunków atmosferycznych na podległym obszarze. Wyniki tychże obserwacji, popartych posiadaną wiedzą i doświadczeniem mogą zostać wykorzystane do opracowania prognozy pogody na najbliższy czas. Do prowadzenia badań aktualnego stanu pogody synoptyk wykorzystuje szereg specjalistycznych przyrządów, do których należą termometry, ...
Praca Meteorolog