Zobacz więcej ofert pracy

Meteorolog

Centrum Prognoz Meteorologicznych METEOSKY SP. z o.o.
warmińsko-mazurskie
1 500 - 3 000 zł brutto/mies.
umowa o dzieło
praca zdalna
851 dni temu

Ogłoszenie numer: 6010275, z dnia 2021-11-29

Jak sama nazwa firmy wskazuje zajmujemy się od 2011 badaniami naukowymi m.in. meteorologią. Tworzymy i przygotowujemy prognozy meteorologiczne na indywidualne zamówienia klientów. Ostrzegamy obywateli kraju przed groźnymi zjawiskami meteorologicznymi. Jako jedyna firma w Polsce przesyłamy ostrzeżenia do Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i Krajowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Pełne informacje dostępne są na naszej stronie pod adresem www.meteosky.eu.

Meteorolog

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Praca zdalna na umowę o dzieło.
  • Praca dodatkowa.
  • Przygotowywanie prognoz w naszym panelu meteorologicznym dla klientów, wydawanie ostrzeżeń meteorologicznych oraz wysyłka prognoz i ostrzeżeń do klientów, kontakt z klientami. Prognozy przygotowujemy wieczorem i rano, a wysyłamy w ustalonych godzinach w dzień i w nocy.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe oraz staż pracy minimum 1-2 lata na stanowisku meteorologa.
  • Wiek dowolny.
  • Zarobek od 1500 do 3000 zł na rękę w zależności ile prognoz i nadzorów pełni meteorolog w miesiącu, bo praca nie jest codziennie, tylko w ustalone dni.