Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Metrolog / samodzielny metrolog

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Bydgoszcz

11 dni temu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. informują o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe – elektronika, fizyka techniczna,
  • specjalność: metrologia, systemy pomiarowe, miernictwo, telekomunikacja lub dziedziny pokrewne
  • doświadczenie: 2 lata w pracy na podobnym stanowisku (przy wzorcowaniu elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej),
  • mile widziane:
  • doświadczenie w laboratorium akredytowanym PCA,
  • dobra znajomość podstaw statystyki matematycznej,
  • posiadanie indywidualnych uprawnień metrologicznych.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wzorcowanie (kalibracja) przyrządów pomiarowych z dziedziny: elektryczność i elektronika.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.
Kontakt:

Poznaj

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, należących do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów wojskowych. Spółka posiada również bogate doświadczenie w remontach i obsługach bojowych samolotów myśliwsko-bombowych oraz myśliwskich o znacznym stopniu skomplikowania. Jesteśmy głównym partnerem wspierającym i zabezpieczającym eksploatację statków powietrznych Lotnictwa Sił Zbrojnych RP w tym Su-22, MiG-29 i C-130 Herkules.. Ponadto WZL Nr 2 S.A. są Centrum Kompetencyjnym Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A.  Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. zajmują się także obsługą hangarową i liniową samolotów cywilnych., m.in. Cirrus, Cessna, Piper, ATR, Embraer i Boeing

Poznaj stanowisko: Metrolog

Metrolog, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się opracowywaniem metod pomiarów i urządzeń służących do ich wykonywania w zakresie jednostek fizycznych – masy, długości, ciśnienia, przyspieszenia, prędkości, kątów, etc. Wykonywane przez metrologa pomiary są szczegółowo dokumentowane, z uwzględnieniem jednostki pomiarów, sposobu ich rejestrowania, czy aparatury wykorzystywanej do ich pozyskiwania. ...
Metrolog Praca Metrolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (736)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (968)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2280)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (93)