Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie BI Developer Pomorskie
Microsoft Business Intelligence Developer

Nigel Frank International
pomorskie
praca stacjonarna
2065 dni temu

Wraz z klientem obecnie poszukujemy pełnoetatowego programisty Microsoft Business Intelligence z siedzibą w biurze, aby dołączyć do naszego zespołu ds. Technologii informatycznych. Ta pozycja będzie działać z zespołem do realizacji zadań i projektów, które są bardzo istotne dla sukcesu firmy. Jeśli poszukujesz ekscytującej kariery, w której wykorzystasz swoją wcześniejszą wiedzę jak i również otrzymasz duże możliwości rozwoju to jest to okazja dla Ciebie!

Nr ref.: 1284666_kb
Obowiązki:
  • Wykorzystanie umiejętności w obszarach hurtowni danych, analizach biznesowych i bazach danych (SQL Server, T-SQL),
  • Wspieranie programowania / tworzenia oprogramowania za pomocą narzędzi Extract, Transform and Load (ETL), w szczególności SSIS,
  • Projektowanie, rozwijanie, ulepszanie oraz wspieranie systemów Business Intelligence przede wszystkim za pomocą narzędzi Microsoft BI,
  • Zbieranie, analiza oraz dokumentacja wymagań użytkowników,
  • Tworzenie aplikacji, postępując zgodnie z procesem cyklu rozwoju oprogramowania, który obejmuje zbieranie wymagań, projektowanie, opracowywanie, testowanie, wydawanie i konserwację,
  • Komunikacja z członkami zespołu w sprawie projektów, rozwoju, narzędzi oraz procedur,
  • Zapewnianie wsparcia dla użytkowników końcowych, w tym instalację oraz konserwację dla wydanych aplikacji.
Kwalifikacje:
  • Ponad 3 lata doświadczenia w projektowaniu baz danych SQL Server;
  • Doświadczenie w rozwijaniu inicjatyw Business Intelligence przy użyciu MS BI STACK SQL Server (SSRS, SSAS i SSIS), TFS,
  • Doświadczenie w tworzeniu wielowymiarowych modeli danych oraz świadomości zalet i ograniczeń schematów Star Schema oraz Snowflake,
  • Bardzo dobry rozwój ETL, rozwój SSAS, raportowanie SSRS wszystko oparte na skomplikowanym zrozumieniu procesów biznesowych i środków;
  • Preferowana jest znajomość MDX,
  • Znajomość PowerPivot i integracji SharePoint wokół narzędzi Microsoft BI,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji analitycznej, pisemnej i ustnej.
Co oferuje klient:
  • Dążenie do zapewnienia dobrego środowiska pracy i równowagi między życiem zawodowym a prywatnym,
  • Wspieraniem pracowników, oferując ciekawe możliwości rozwoju,
  • Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań,
  • Pracę w dynamicznym zespole ludzi będącym częścią międzynarodowych struktur w firmie,
  • Pakiety Benefitów,
  • 50% pracy zdalnej, 50% podrózy po Europie .