Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mistrz (k/m)

DB Cargo Polska S.A.

Kędzierzyn-Koźle

114 dni temu

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Kędzierzynie Koźlu oraz Rybniku w obszarze Utrzymania Taboru Kolejowego:

Obowiązki:
  • Efektywne, bezpieczne i zgodne z przepisami zarządzanie zespołami ludzkimi w podległym obszarze Spółki
  • Dbałość o ład i porządek na podległych stanowiskach pracy
  • Dbałość o przestrzeganie przez pracowników przepisów prawa pracy i BHP
  • Dbałość o utrzymanie przyjętych standardów dla utrzymania taboru mających na celu podnoszenie efektywności pracy i obniżanie kosztów napraw taboru
  • Dbałość o stosowanie i przestrzeganie DSU i DTR oraz innych przepisów i dokumentów określających procesy naprawcze
  • Nadzór nad gospodarką materiałową w wyznaczonym obszarze
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w celu osiągnięcia należytego poziomu jakości
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem taboru kolejowego –warunek konieczny
  • Umiejętność delegowania zadań i podejmowania decyzji
  • Znajomość przepisów prawa pracy i kolejowych
  • Praktyczna znajomość zasad Lean Management
  • Znajomość obsługi Ms Office
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Wykształcenie średnie techniczne – mile widziane
  • Znajomość programu SAP – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziane
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

DB Cargo jest jedynym dostawcą usług transportu kolejowego, który daje możliwość zaistnienia na rynkach całego kontynentu, w oparciu o europejską sieć produkcyjną.

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy a od 2013 roku, również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

DB Cargo Polska S.A. powstała w 2009 roku w wyniku przejęcia i połączenia małych oraz średnich firm, głównie z sektora usług przewozu węgla. Jeszcze do maja 2016 roku oficjalna nazwa spółki brzmiała DB Schenker Rail Polska, obecnie jest to DB Cargo Polska.

Poznaj stanowisko: Rewident Taboru Kolejowego

Rewident taboru kolejowego jest pracownikiem Polskich Kolei Państwowych, odpowiedzialnym za weryfikowanie stanu technicznego taborów kolejowych przyjeżdżających na stację docelową lub podstawianych do odjazdu. Na osobie zatrudnionej w tym charakterze spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo podróżnych i innych osób przebywających w pociągu – rewident ma obowiązek zgłoszenia znalezionych usterek dyżurnemu ...
Rewident Taboru Kolejowego Praca Rewident Taboru Kolejowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (58)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (176)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (837)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (163)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)