Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mistrz produkcji

PGB Human Resources

Warmińsko-mazurskie

833 dni temu

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie
Nr ref.: MP_0116_O_I
Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie podległych pracowników
  • Nadzorowanie wykonywania zadań przez podległą grupę pracowników zgodnie z określonymi wymaganiami jakościowymi i harmonogramem prac
  • Organizowanie pracy swojej grupy według ustalonych procesów i procedur
  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Nadzorowanie przestrzegania i stosowania przepisów BHP przez podległych pracowników
  • Raportowanie przełożonemu odnośnie działań jakie należy podjąć w celu zwiększenia wydajności, jakości i efektywności pracy
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • konsekwencja i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office
  • komunikatywność, zdolności negocjacyjne i organizacyjne
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ENGINEERING and INDUSTRY

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w inżynierii i przemyśle
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produkcji

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie ...
Kierownik ds. Produkcji Praca Kierownik ds. Produkcji