Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz serwisu blacharsko-lakierniczego

GRUPA MAKURAT
Kosakowo
pracownik fizyczny / kierownik/koordynator
praca stacjonarna
66 dni temu
Miejsce pracy: Kosakowo
Twój zakres obowiązków:
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych napraw blacharsko-lakierniczych
  • Tworzenie i koordynowanie polityki sprzedaży usług blacharsko-lakierniczych
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Realizację celów ilościowych i jakościowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Wdrażanie oraz utrzymywanie wszystkich procesów i procedur zgodnie ze standardami
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Doświadczenie w branży blacharsko-lakierniczej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • Znajomość technologii lakierniczych i blacharskich
  • Zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
To oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń
  • Pakiety dodatkowe