Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodsza Księgowa

CYBER PRODUCTIVITY S.A.

Lublin

426 dni temu

CyberProductivity SA wprowadzająca na rynek nowoczesne narzędzia do obsługi księgowej online: mKsięgowość, Superksiegowa.pl, CostKiller poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie dokumentów, wyliczania podatku, zamkniecie miesiąca, zamknięcie roku,
  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub firmach outsourcingowych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Szybkość pracy na komputerze,
  • Energiczność, zaangażowanie, wytrwałość,
  • Sumienność, dokładność, pracowitość,
  • Znajomość obsługi programu excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie,
  • Sympatyczną atmosferę pracy (młody i zgrany zespół),
  • Pakiety szkoleń księgowych, organizacji pracy, zarządzania zespołem,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Premie za wydajność i efektywność pracy,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Rozliczanie nadgodzin,
  • Pyszną kawę, wiele rodzajów herbat,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Dofinansowanie kosztów żłobka lub przedszkola dziecka,
  • Dogodny dojazd - biuro w centrum miasta.

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...
Młodszy Księgowy Praca Młodszy Księgowy