Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Aparatowy

Purinova Sp. z o.o.
Bydgoszcz
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1022 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie. Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres zadań:
  • zapewnienie ciągłości procesów technologicznych poprzez prawidłową obsługę instalacji, maszyn, urządzeń, aparatów produkcyjnych
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • analizowanie bieżących problemów jakościowych, produkcyjnych
  • usuwania podstawowych usterek instalacji oraz utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za obszar
  • realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego
  • praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym)
  • praca na wózku widłowym
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie, techniczne
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi instalacji i urządzeń technologicznych
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
  • najwyższe wynagrodzenia w Bydgoszczy
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę