Młodszy Inżynier Serwisu systemy znakujące

TBS Consulting

Janki, Raszyn, Grojec, Pruszków, Piastów, Warszawa

26 dni temu

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań w zakresie systemów znakowania przemysłowego i automatyzacji produkcji poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Serwisu.

Miejsce pracy: Janki, Raszyn, Grojec, Pruszków, Piastów, Warszawa
Zakres obowiązków:

W okresie wdrożeniowym (pierwsze 2-3 miesiące):
  • Szkolenia produktowe, prowadzenie podstawowej konserwacji urządzeń do znakowania przemysłowego, wymiana podstawowych komponentów w siedzibie firmy.
  • Oferowane wynagrodzenie: ok 4200 pln brutto.
Po okresie wdrożeniowym (od 4 miesiąca do 2 lat):
  • Praca mobilna na obszarze całej Polski w dni robocze.
  • Prowadzenie przeglądów okresowych.
  • Czyszczenie elementów urządzeń u Klienta.
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów urządzeń w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji.
  • Oferowane wynagrodzenie ok 7500 pln brutto.

Po pełnym (2 letnim) wdrożeniu w struktury firmy:

  • Prowadzenie diagnostyki i napraw, rozwiązywanie problemów technicznych u Klienta.
  • Wzrost wynagrodzenia, analogiczny do ww, dostosowywany indywidualnie.
Wymagania:
  • Chęć docelowej pracy w serwisie mobilnym.
  • Zdolności manualne.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe - techniczne lub studenci ostatniego roku studiów.
  • Mile widziane zamiłowanie do prac mechanicznych, elektrycznych i pokrewnych.
Oferta:
  • Praca w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie za każdą wykonaną naprawę, uzależnione od stopnia skomplikowania usterki oraz odległości Klienta od siedziby firmy.
  • Samochód służbowy po okresie próbnym i inne narzędzia pracy.
  • Szkolenia produktowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu
Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Praca Inżynier Serwisu