Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Młodszy Inżynier Serwisu

SECO/WARWICK S.A.
lubuskie
praca stacjonarna
5066 dni temu

Ogłoszenie numer: 106659, z dnia 2010-07-15

Światowy lider w zakresie produkcji urządzeń do obróbki cieplnej poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Testowanie, uruchamianie oraz serwisowanie urządzeń do obróbki cieplnej.
  • Bezpośredni kontakt z klientem w celu udzielenia wsparcia technicznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika, automatyka).
  • Uprawnienia elektryczne SEP „E” do 1kV.
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu systemów automatyki urządzeń przemysłowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, podejmowania decyzji, współpracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Kreatywność i samodzielność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Bogaty program szkoleń technicznych.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Nowoczesne narzędzia pracy