Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
EcoWipes
Nowy Dwór Mazowiecki
specjalista (mid)
umowa o pracę
1 dzień temu

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie jest dobro planety.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie faktur kosztowych i magazynowych
  • Księgowanie wyciągów i innych dokumentów księgowych
  • Koordynację elektronicznego obiegu dokumentów
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów
  • Sporządzanie rejestrów VAT i Jednolitych Plików Kontrolnych
  • Pracę w systemie SAP

Oczekiwania:

  • Znajomości MS OFFICE w szczególności EXCEL i WORD
  • Dokładności, sumienności i odpowiedniego tempa realizacji zadań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na tym podobnym stanowisku

Poznaj

EcoWipes Sp. z o.o.

EcoWipes jest spółką celową, której powołanie wiąże się z zamiarem rozpoczęcia działalności w sektorze produkcji artykułów higieniczno-kosmetycznych. Rodzajem przeważającej działalności firmy, zgodnie z charakterystyką PKD jest produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży.