Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy magazynier

Porta KMI Poland

Gościcino (pow. Wejherowski)

13 dni temu

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój klucz do kariery na stanowisku:
Miejsce pracy: Gościcino (pow. Wejherowski)

Opis stanowiska:
  • kompletacja materiałów
  • kontrola jakości i stanu magazynowego
  • weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy
  • zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w centrali firmy w Bolszewie lub magazynie w Gościcinie
  • dobra organizacja i chęć do pracy
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • stan zdrowia umożliwiający pracę fizyczną w magazynie
Oferujemy
  • pracę w firmie, która inwestuje w innowacje
  • podnoszenie kwalifikacji
  • karty multisport
  • atrakcyjny cenowo pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • angielski dla pracowników i dzieci pracowników
  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
  • dofinansowanie do wypoczynku
Administratorem danych jest Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Bolszewie, ul Szkolna 54, (84-239). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres email wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a „RODO” do celów przeprowadzenia obecnej rekrutacji.

W treści CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)”.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu