Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Manager ds. Komercjalizacji / Junior Leasing Manager

EPCM Executive Search

Bydgoszcz

150 dni temu

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku.

Międzynarodowy inwestor i developer w branży nieruchomości poszukuje Kandydatów/ek zainteresowanych stanowiskiem Młodszy Manager ds. Komercjalizacji. Główne zadania skoncentrowane są na rozwijaniu portfolio najemców. W zamian zapewnia przyjazne miejsce pracy w gronie ekspertów w branży nieruchomości oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Idealny Kandydat/ka ma pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku, charakteryzuje się umiejętnością nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami a także posiada umiejętności negocjacyjne.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

OPIS STANOWISKA
  • Monitoring lokalnego rynku nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem rynku powierzchni logistycznych
  • Aktywne poszukiwanie najemców dla nieruchomości w ramach portfolio dewelopera
  • Identyfikacja, kontakt oraz prezentacja oferty firmy dopasowanej do potrzeb potencjalnych Klientów
  • Negocjacje warunków biznesowych oraz umów najmu z kluczowymi najemcami
  • Ścisła współpraca z innymi działami takimi (dział prawny, techniczny, itp.)
  • Negocjowanie warunków najmu
  • Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z najemcami
  • Negocjacja ostatecznych zapisów oraz koordynacja podpisywania dokumentów związanych z komercjalizacją powierzchni
WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK
  • Znajomość rynku nieruchomości oraz umów najmu potwierdzona doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Znajomość aspektów prawnych i biznesowych związanych z komercjalizacją powierzchni komercyjnych
  • Doświadczenie przy inwestycjach biurowych, handlowych i/lub przemysłowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Nastawienie na aktywne pozyskiwanie najemców
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Umiejętności negocjacyjne oraz kultura osobista
  • Prawo jazdy
OFERTA
  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie międzynarodowego dewelopera
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Samochód służbowy również do celów prywatnych

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Doradca ds. Nieruchomości Praca Doradca ds. Nieruchomości