Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Menadżer ds. akwizycji gruntów

Commercial Point Sp. z o. o.

Wielkopolskie

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 2626558, z dnia 2019-08-23

Firma Commercial Point zajmuje się przygotowaniem i realizacją projektów przemysłowych oraz komercyjnych.

Fundamentem działalności jest dynamiczne reagowanie na aktualne potrzeby rynku projektów komercyjnych w tym przede wszystkim projektów magazynowych oraz projektów handlowych.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Analiza nieruchomości gruntowych pod komercyjne projekty inwestycyjne w sektorze magazynowo – produkcyjnym
  • Poszukiwanie gruntów pod inwestycje magazynowe na terenie całej Polski, a w szczególności w regionie mazowieckim i łódzkim
  • Prowadzenie negocjacji warunków umów nabycia nieruchomości gruntowych
  • Przygotowywanie wzorów umów
  • Współpraca z kancelariami notarialnymi w zakresie zawarcia umów nabycia nieruchomości
  • Współpraca z jednostkami administracji samorządowej i rządowej w zakresie pozyskania dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji magazynowo – produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość realizacji projektów
  • Bieżące raportowanie postępów projektów
  • Współudział w projektach na każdym etapie inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane: geodezja/ gospodarka przestrzenna/ ochrona środowiska/ techniczne/ budowlane/prawnicze
  • Podstawowa znajomość aspektów technicznych, dotyczących przygotowania projektów magazynowych i produkcyjnych, zagadnień z gospodarką przestrzenną
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • Wysoka kultura biznesowa i osobista
  • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości
Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Praca Doradca ds. Nieruchomości